search

Spectre (4K + BD)

114,99 zł
Brutto

Za sprawą zaszyfrowanej wiadomości z przeszłości James Bond (Daniel Craig) wyrusza z samotną misją do Mexico City, a następnie do Rzymu, gdzie poznaje Lucię Sciarrę (Monica Belucci), piękną wdowę po słynnym przestępcy. Bond przenika na tajne spotkanie i odkrywa istnienie potężnej i złowrogiej organizacji „Spectre”.

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Za sprawą zaszyfrowanej wiadomości z przeszłości James Bond (Daniel Craig) wyrusza w samotną misją do Mexico City, a następnie do Rzymu, gdzie poznaje Lucię Sciarrę (Monica Belucci), piękną wdowę po słynnym przestępcy. Bond przenika na tajne spotkanie i odkrywa istnienie potężnej i złowrogiej organizacji SPECTRE. Tymczasem w Londynie Max Denbigh (Andrew Scott), nowy szef Centrum Bezpieczeństwa Narodowego, kwestionuje działania Bonda i zasadność istnienia kierowanego przez M (Ralph Fiennes) MI6. Bond potajemnie werbuje Monypenny (Naomie Harris) – Q (Ben Whishaw) by pomogli mu w odszukaniu Madeleine Swan (Lea Seydoux), córki swojego dawnego wroga, znanego jako Mr. White (Jesper Christensen), która może posiadać wskazówki, jak zniszczyć SPECTRE. Jako córka zabójcy rozumie Bonda lepiej niż inni. Gdy Bond zbliża się do samego serca organizacji, odkrywa szokujący, przerażający związek między sobą, a ściganym wrogiem, w którego brawurowo wcielił się Christoph Waltz.

Materiały dodatkowe (Blu-ray):

  • SPECTRE: Najdłuższa sekwencja początkowa Bonda
  • Wideoblogi
  • Galeria
  • i więcej!

Opis

Tytuł oryginalny
Spectre
Reżyser
Sam Mendes
Dźwięk
angielski (DTS-HD 7.1), polski (DD 5.1), fiński, hiszpański, niemiecki, węgierski, włoski
Napisy
polskie, angielskie, chińskie, czeskie, francuskie, hiszpańskie, koreańskie, niemieckie, portugalskie, węgierskie, włoskie
Nośnik
4K Ultra HD
Standard HDR
Dolby Vision
Czas trwania
148 minut
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.